Co robimy?

Zajmujemy się profesjonalnym kolportażem materiałów reklamowych na terenie południowo –  wschodniej Polski z naciskiem na woj.podkarpackie.

Planujemy i realizujemy akcje promocyjne i programy wsparcia sprzedaży z wykorzystaniem nowoczesnych metod i narzędzi marketingu bezpośredniego.

Co robimy

Social Media

Tworzenie wizerunku i obsługa firmy w social mediach. Prowadzenie profili na Facebooku oraz Instagramie.

i

Kolportaż materiałów reklamowych

Zajmujemy się profesjonalnym kolportażem materiałów reklamowych na terenie woj. podkarpackiego. Dostarczamy zarówno bezadresowe ulotki, broszury, gazetki, katalogi, jak również adresowe ulotki o charakterze promocyjnym.

Hostessy

Zapewniamy profesjonalne hostessy na akcje promocyjne, bankiety, konferencje, targi, imprezy firmowe i masowe.

Tworzenie stron internetowych, grafik oraz ich wydruki

Tworzenie stron internetowych z obsługą.  Realizacja grafik, identyfikacji wizualnych oraz realizacja ich wydruków.

t

Audyt Tajemniczego Klienta

Audyt pozwala zweryfikować czy w danej placówce realizowane są standardy dotyczące aspektów wizualnych oraz pozwalają ocenić czy urealniane są wytyczne sprzedażowe, działające zgodnie z procedurami

Projekt i realizacja akcji promocyjnych

Planowanie i realizacją akcji promocyjnych, programów wsparcia sprzedaży przy wykorzystaniu najnowszych metod narzędzi marketingu bezpośredniego.

Projektowanie gadżetów reklamowych

Projektujemy gadżety, które łączą w sobie ciekawy pomysł i wysoką jakość wykonania, które umocnią wizerunek Twojej firmy oraz  pomogą w budowaniu relacji z partnerami biznesowymi, klientami i pracownikami. 

Obok popularnych gadżetów takich jak: wizytówki, smycze, długopisy, roll-up’y kubki czy notesy proponujemy także nieszablonowe rozwiązania zawsze dopasowane do Twojej firmy, okazji i osoby obdarowywanej.

Co mówią o nas klienci?

v

Anna B.

Polecam współpracę z tą agencją. Cechują się profesjonalizmem, wysoką jakością ale również szybką realizacją powierzonych zleceń. Polecam!

v

Katarzyna R.

Bardzo szybka realizacja. Gwarantowana satysfakcja klienta. Wykonanie szybkie oraz rzetelne, kontakt z klientem na najwyższym poziomie.

v

Agnieszka W.

Super firma, świetny kontakt z klientem. Kompleksowo, bez żadnych problemów dostarczone materiały reklamowe. Serdecznie polecam!